prodám herní pc za 35000,- (*VYŘEŠENO*)

Prodám nový herní pc. Je cca 2 měsíce starý. Záruka na vše od Alzy. Nákupní cena byla 48000,-
PRODAL BYCH HO CCA ZA 35000,- MOŽNÁ MÍŇ
Důvod prodeje rozvod .......
Skládal jsem ho tady na foru s Tomášem a šlape fakt suprově viz.

" Prosím o kontrolu sestavy (*VYŘEŠENO*) " 26 Led 2017 23:54

Jakykoliv dotaz na zizapida@email.cz

Základní deska..... ASUS STRIX Z270F GAMING
Procesor ..............Intel Core i7-7700K 4.2 GHZ kaby lake
Chladič ................Corsair Cooling Hydro Series H80i V2
Grafická karta ......ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1070 OC DirectCU III 8GB
Operační paměť ...Corsair 16GB KIT DDR4 DRAM 3200MHz CL16 Vengeance LED - red LED 4
Pevný disk........... WD RE Raid Edition 1TB 128MB cache
Zdroj ...................Enermax NAXN ENP750AWT 750W
PC skříň ...............Cooler Master Elite 431 Plus černá
Operační systém... Microsoft Windows 10 Home CZ (FPP)
NOCTUA NF-P12 PWM
NOCTUA NF-P14s redux 1200 PWM

Obrázek uživatele Radis.o

snad to není spam nebo zakázané na foru :(

Obrázek uživatele Stiletos

To hoď spíš na Aukro/Bazoš ovšem i když je starej dva měsíce tak budeš muset asi hodně srazit cenu dolů pokud ho tam nechceš mít dlouho.Možná bys to prodal líp po dílech, protože takovejhle balík na jednou za komplet moc lidí nevysolí.Nevím kdo ti tohle radil,ale nic moc zdroj navíc předimenzovanej,case v tom rozpočtu taky žádná sláva.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Skládali jsme to spolu, ale v některých věcech si Radis vedl svou. :)) Předimenzovaný zdroj ještě nikomu neublížil, ale to SSD tam chybí.
Na součástky jistě víc vyděláš, ale bude s tím podstatně víc "sraní". Rozhodně budeš muset jít s cenou dolu a tady na fóru se asi nikdo nenajde - kompy za 48K tu děláme málokdy. :(

Obrázek uživatele Radis.o

doufal jsem že bych dostal alespoň 41000,- nebo 40000,- abych netratil tolik, ale láme mi to srdce :(

Obrázek uživatele ZecK

Jo, to ses měl ozvat dřív, skládal jsem pc za cca 36 000 Kč komplet ve vedlejším vlákně, ale i tak bych Ti těch 40 000 asi nedal, přece jen mi tam chybí SSD a i další věci a potřeboval jsem se vejít do rozpočtu...

Obrázek uživatele Stiletos

Quote:
Předimenzovaný zdroj ještě nikomu neublížil

To ne akorát debilní móda čím víc W tím víc Addidas,místo třeba nějaký kvalitní 520W,Enemax už dávno žádná kvalita není navíc. :-) Je to fuk už ,ale kdybych kupoval tak drahou jetou sestavu tak ten zdroj to sráží dost dolů i když zbytek OK,osobně kdyby to bylo na díly bych třeba klidně koupil ten CPU a MB ,někdo jinej určitě tu GPU zase jenže to je taky o ceně.Když to vemu jako celek co se podobný prodávali na Aukru tak to určitě nešlo přes 30 + - v Aukci něco podobnýho,i když neříkám že se nemusí zadařit. :-)

Obrázek uživatele Radis.o

zkusím to jako celek a kdyžtak se ozvu

Obrázek uživatele Radis.o

ahoj pc je prodaný prosím o lock a díky za pomoc