PC do 20 000kc

Ahoj, uz delsi dobu premyslim nad koupi noveho PC ke hram,hudbe,internetu a obcasnym ukolum do prace.Trochu jsem brouzdal na internetu a celkem me zaujal tento PC.

Impact® Cry 4600 SLI
Procesor: AMD ATHLON 64 2x 4600+ X2 BOX socket AM2 - (Dvě jádra)
Základní deska: ASUS M2N-SLI chipset NF560-SLI sAM2, DDR2, SATA2, GLAN, 1394, PCIE, ATX

Pevný disk: 500 GB SATA II, 7200 otáček, 16 MB ( Western/Seagate, záruka 3roky)
Operační paměť: 2048 MB DDR2 (2x 1024 MB DDR2 800MHz++, Transcend záruka 10 let)
2x Grafická karta: 2x GeForce 9600GT 512MB DDR3 (DVI, TV-out , PCI-Express)
Mechanika: Čtečka karet All in ONE, formáty SM, XD, SD, MMC, CF, MD, MS atd.
Mechanika: DVD vypalovačka SATA DVD-RW Samsung® Black 20x Drive ! ±R/±RW/RAM/DL
Zvuková karta: 8mi kanálová Surround High, Síťová karta: Gigabyte 10/100/1000 GIGAbyteLan

----------------------

Cena tohoto PC vcetne dalsich prislusenstvi,jako je mys a klavesnice,je 17005kc.

Moc se v pocitacich nevyznam tudiz bych se chtel zeptat,jestli je cena tohoto PC umerna kvalite.Dale bych byl moc rad za dalsi tipy.

Diky

Obrázek uživatele TheALuminium

No sestava se mi moc nelíbí, spíše napište co si k sestavě představujete, jestli tedy vše jako klávesnici, myš a monitor anebo bez. Stačí mi napsat co vše tam potřebuji a já něco zkusím složit, lepšího než jste navrhnul vy.

Obrázek uživatele Dada

Monitor mam.Klavesnice a mys jsou za par drobnych, takze bych to vubec nepocital.
Ocenil bych sestavu i s operacnim systemem.

Vyuziti by bylo multimedialni.Zvazoval jsem i notebook, nasel by se-li nejaky vykonny.Do notebooku bych vrazil cca 25 000.

Obrázek uživatele TheALuminium

No pokud chcete notebook, tak nepočítejte s tak velkým výkonem jako u stolního PC. Musíte zvážit jestli opravdu chcete hrát všechny hry, nebo spíše všechny hary na max detaily apod. a operační systém chcete jaký?

Obrázek uživatele Dada

U OS si nejsem 100% jist.Rad bych pouzival Windows Vistu .. ale slysel jsem na neho od mnoho znamych kritiku a tak si teda nejsem jist,jestli by nebylo lepsi pouzivat XPcka.Jiste s tim budete mit zkusenosti, tak jestli byste mi rekl co a jak.

A mate pravdu,u notebooku nemuzu cekat to,co od stolniho PC.

Pokud byste mel cas a chut, tak bych byl velmi vdecny za sestaveni multimedialniho PC(s OS,bez prislusenstvi) za 20 000.20tisic neni hranice,takze klidne to muze byt o neco vic.

Predem dekuji

Obrázek uživatele TheALuminium

Dobrá během dneška se na to podívám :???:


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.