Grafika do 3500 sk !!!

CAWKO potreboval by som surne pomoc. Vedeli by ste mi poradit o co najlepsiu grafiku do 3500 sk.

Teraz mam zostavu :

Motherboard: ASUS p5ld2 se
Processor: Intel core2duo E6300, 1066 MHz FSB , 1,86 GHz
RAM: A-DATA DDR2 2x 1GB 667+MHz dual Extreme Edition
GPU: ASUS Geforce EN 7600 GT 256 MB DD3 128 bit -- TOTO CHCEM VYMENIT
Zdroj: 400 W
OS: Windows XP sp2 professional

DAKUJEM (je to surne)

PS: najviac by som to potreboval na noveho stalkera. A moj zdroj nema vyvod na 6pin konektor pre gerafiku da sa to nejaq vyriesit?? je na to nejaka redukcia
??

Obrázek uživatele TheALuminium

Redukce samozřejmě existuje, ale teď doopravdy nevím za kolik si jí chcete pořídit. V Nadpisu píšete 3500,-Sk a v příspěvku 2500,-Sk , takže teď nevím jak mám vybírat :))

Obrázek uživatele Stalkergump

prepac to som sa pomylil cem do 3500 :D:D

Obrázek uživatele TheALuminium

Co takovou grafiku http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55093 ? Už má i chlazení, takže není potřeba se bát o výdrž, nebo o menší taktování.

Obrázek uživatele Stalkergump

diky moc to sa zda byt super len nie som si isty ze by mi to 350 wattovy zdroj utiahol... ????????????????

a este to ze ak by som sccel kupit novu ramku CORSAIR DDR2 2x1024MB 675MHz TWIN2X taq newem ci by mi to zobrala zakladna doska pretoze ta ma najviac do 667 MHz a tieto pamete asi 675 taq teraz newem
diky

Obrázek uživatele TheALuminium

Rozhodně vemte takové paměti, které podporuje Vaše deska, jinak bude počítač nestabilní. No 350W nevím nevím jestli tu grafiku utáhne a pokud ano tak to bude hodně na hraně.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.