Repro Logitech X-530

Zdravim mam repro 5.1 logitech x-530 a furt me nejde ten stredovej reprak+ se me obcas stava ze zniceho nic jsou z repraku slyset naky hlasy v nemcine neco jako radio ale ja v PC nemam TVkartu tak nevim cim to je

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Zdravim, co máš za zvukovku? kolik kanálů podporuje? kerej Jack máš kam zapojenej?

Obrázek uživatele Apofis

Zvukovku mam integrovanou v zakladni desce (ASUSTeK Computer INC.M2N-SLI DELUXE)
Jacky mam zapojene podle nakresu ruzova k ruzovy, zelena na zelenou a cerna na cernou

Obrázek uživatele TheALuminium

Takže jinak všechny repráčky hrají jak mají? Ten center tedy vydává jiné zvuky stále po zapojení, nebo někdy utichnou? Možná, že by to chytalo nějaké vlny, ale taková značka jako Logitech by měla mít dobré stínění snad ...

Obrázek uživatele Apofis

Ono je to celkem tiche ale kdyz ztisim zvuk tak ta nemcina de ze vsech ale dost potichu je to slyset jen kdyz nic neposloucham a k tomu jen nekdy a ten centralni nejde vubec ani kdyz mam pustenou muziku zbyle 4+ SW jdou v poho

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

a co zkusit vzít třebas MP3, a vyzkoučet tam zapojit každej ten reprák zvlášt, aby se vyloučilo vydný repro, a nebo je zkusit uplně odpojit a zapnout je naprázdno, je tam ta němčina, i když sou bez zdrojovýho signálu?

Obrázek uživatele Apofis

To nevim ja to mam zapojeny do PC a nekdy kdyz si treba s nekym pisu tak me tam zacnou mluvit naci nemci

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

tak je prostě od pc vodpoj a vyzkoušej, cop budou dělat, zkus zedilovat, zeslabovat.. cokoli, a zkoučej to aspoň 15 minut, ať se to prověří důkladně, pak dej vědět..

Obrázek uživatele Diallix

Pekny vecer!

Skusal ste dat reproduktory do ineho zariadenia?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

Diallix wrote:
Pekny vecer!

Skusal ste dat reproduktory do ineho zariadenia?

přesně k tomuto se ho tu snažim donutit :))

Obrázek uživatele Apofis

Kdyz sem to od PC odpojil tak tam nic neni slyset

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

ano po delší době? a co zkusit zapojit je třeba na MP3 nebo discmana? taky nic?

Obrázek uživatele Apofis

Tyhle veci nemam. Bylo to odpojene asi 30 minut ale dela to jen nekdy jako kdyby to chytalo radio nebo tak neco a kdyz uz tam ty hlasy sou tak to nereaguje na zesilovani a zeslabovani ty hlasy sou furt stejne hlasite a na normalni muziku to reaguje

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

takže to dělá i když je to odpoejný?? to znamená chybu repro, ale že by to byl nějaký ftip výrobce, dát tam němčinu nebo zabudovanej přijímač německýho rádia :)) :))

Obrázek uživatele Apofis

Prave naopak dela to jen kdyz je to pripojeny ke kompu

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

a co zkusit k tomu kompu připojit jiný repro?? třeba si pučit kámočovo a vyzkoušet...

Obrázek uživatele Apofis

Tkosel sem ale to sou jen takovy ty crastitka za 50Kc a tam to nedela

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

mno, to ej divný... a co zkusit je zapojit do jinejch jacku?? předpokládám, že máte vícekanál kartu a to znamená i aspoň 3 výstupní jacky pro repro, tak ty chrastítka zapojte i tam, kam normálně dáváte centr.. a uvidíme

Obrázek uživatele Apofis

Ty chrastitka maji jen ten svetle zelenej jack tak to zapojuju do stejny barvy

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

to právě zapoj i do těch zbylejch, vono je to vlastně jedno :D to rozlišení je ne kuli typu repro, ale kuli orintaci zvuku v prostoru, aby ti ze zadních repro nešly zvuky před tebou atd.. vyzkoušej to ve všech, jesi to v některym bude zlobit, je to jasný, buď špatný ovladače, nebo zvukovka

Obrázek uživatele Apofis

Nic to nedelalo

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

tak to už fakt nevim, na zvukovku to tedy nevypadá, ale na repro taky ne, když ty to nezapojený nedělaj.. :shock: tady bude muset poradit asi někdo jinej :-(

Obrázek uživatele TheALuminium

A můžete tyto repráčky vyzkoušet u někoho jiného?

Obrázek uživatele Apofis

U druhyho pc me to dalo taky ale tem je TV karta a drobet blbne. Ono to nedela furt nekdy se to treba den neozve a pak to zase blbne treba vic ale dela to predevsim vecer

Obrázek uživatele TheALuminium

No můj poslední nápad je to zkusit právě u někoho jiného, na úplně jiném místě než se nacházíte ... jinak bych už snad doporučil jen reklamaci ... samozřejmě nastavení 5.1 to se dá už snad nějak vyřešit, ale jde nám hlavně o to rušení.

Obrázek uživatele Apofis

Zkusil sem to v praci 1,5 km daleko a tam nic

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

kdyby to bylo rušení rádiem, tak by to snad ani tadle vzdálenost nezměnila nevim no... co myslíš ali? :shock:

Obrázek uživatele Apofis

Vim ze v praci jdou radia taky mizerne (je to v zakrytu signalu)

Obrázek uživatele TheALuminium

No jde o to jestli blízko Vás je nějaký silný rádiový signál, ale myslím, že by ty bedny měli být patřičně uzemněný. Zeptám se Vám na to a napíšu ...

Obrázek uživatele Apofis

Soused pouziva nejake vysilacky kvuli holubum a jejich zavodum nebo tak neco ale to si myslim ze by me nezvatlalo nemecky

Obrázek uživatele TheALuminium

No probíral jsem to se zkušenějším elektrotechnikem, ale moc jsme tomu na kloub nepřišli. Ten signál Vám ruší zesilovač té Vaší repro soustavy, pokud byste měl poblíž nějaký vysílací bod tak byste s tím nic neudělal, ale pokud Vám to chytá německé rádio ... to by mělo opravdu strašně velkou citlivost na vstupu ... zkuste je reklamovat pokud Vám nevypršela lhůta a pokud to stále bude rušit tak asi jedině zvolit jiné repro ..... ještě mě napadá, máte na repráčkách ekvalizér?

Obrázek uživatele Apofis

Nevim jestli je to radio je to naky mluveni a nemecky zadnou hudbu sem tam nikdy neslysel.
Ekvalizer nevim jen sem to koupil a zapojil podle navodu. Ty hlasy se treba dneska ani jenou neobjevily

Obrázek uživatele Deeptech
[15918] taky

Dobrý den jestly to tu ještě nekdo čte tak mě to dělá taky ty němce

Obrázek uživatele harryharry

ahoj :-))

mám taky Genius 5.1 (typ neznám) a já zase slyším ruské rádio. Většinou to zní jako nějaká vojenská propaganda, tak mám docela nahnáno :-)). Nejdříve jsem si myslel že je to vir, ale PC mám dokonale ochráněný. Stává se to jen když je špatné počasé, takže si myslím že opravdu se tam nedopatřením dostanou rádiové vlny. Repráky mi taky blbly, je to chyba ovladačů, nastavte to přez Audio Wizard.

Obrázek uživatele Apofis

Tak ja sem to vyresil tak ze jsem si na repracich koleckem nastavil cca zvuk na 70% a jako ztlumeni kombinuju moznost na klavesnici + - a pak tak v prehravaci + - a od te doby zadni nemci. Protoze me to delalalo jen kdyz sem mel pod 20% hlasitost


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.