NVidia GeForce 8800 GTS Fatal1ty (*VYŘEŠENO*)

čau všichni, právě jsem anšel tudle grafárnu (320MB paměti 2000MHz, jádro 690MHz, Dx 10.1, pixelShader 4.1, potřebovyl bych o ní zjistit víc a nají t i nejakej link, kdy by přesně tadle byla v prodeji za slušný prachy a vaše hodnocení na ni.... dík za kámoše

Obrázek uživatele TheALuminium

http://guru3d.com/article/XFX_8800_GTS_320_Fatal1ty/465/1/
Výkon špatný není, ale cena je zas horší, vyplatí se určitě spíše ATI HD3870 ...

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

takže kerou tu 3870 HD byste kámošovi doporučili?? nejlépe z czc.. našel jsem jich tam víc a nevim kerá je nejvýkonnější a aby měla dobrý chlazení, výrobce i příznivou cenu do těch 10 000, ale to tam byly všechny

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Tahle grafika je k sehnání už od 5100 takže za těch 10000 by sis mohl (podle základní desky) koupit 2 a zapojit si je obe. Ale jak chceš :lol:

Obrázek uživatele TheALuminium

Bral bych buďto HIS anebo cenově přístupnější Sapphire lite verzi. Jsou za slušnou cenu ty HD3870 a 2 se vážně vyplatí, je tam veliký nárůst ve výkonu ...

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

A jakej v tom je rozdíl, teda mimo ceny....?

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

jinej výrobce, jiná karta, tedy kvalitativně a občas si výkonnostně, právě že gigabyt má rychlejkčší paměti než sapphire, ale ta značka je nic moc.. aspon já sní mam zjlý zkušenosti, ale dik alu

Obrázek uživatele TheALuminium

Není za co ... Sapphire dělá grafiky s čipem ATI už od počátku a je v nich opravdu 1. třída, poté i HIS ...
LOCK