Nevypíná se PC

Zdravim, koupil jsem si novou základní desku, procesor a ramky. Dal jsem to do mého původního case. Od té doby se ale počítač nechce vypnout. Vždy se restartuje. Ať zkouším vypnout klasicky z windows nebo linuxu, nebo zkouším vypnout ho natvrdo(vypínačem), tak vždy se restartuje. Řekli mi, že to bude "asi" skříní, ať si koupím nový case, ale jisté to není.
Poradí mi někdo?
Díky

Obrázek uživatele Jones
[9515] Jones

Hm tak podle me to bude nastavenim BIOS. (na skrin zapomen a do toho kramu kde ti to rekli chod uz jen pro rohliky a mliko na snidani)

Mohls jedine tlacitko reset zapojit na piny power a power na piny pro reset ale to je tak vse. Cili tohle zkontroluj a zapoj podle manualu.

A potom by to stejne slo vypnout z Win. U win doporucuju po takovehle vymene reinstal. Linux vycistit a nhrat aktualni nove verze ovladacu (prekompilovat jadro).

Pro presnejsi odpoved sem hod typ desky.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[9516] Vyřešeno

Díky za radu, přes víkend jsem stáhnul aktualizaci BIOSu a už to funguje, ale na druhou stranu mi přestaly fungovat USB porty...i přes re-instalaci ovladačů desky a nastavení OnCHip USB v BIOSu na hodnotu V1.0+V2.0 mám ve Správci HW napsané USB - neznámé zařízení. Flash disk to najde až po restartu PC(někdy až po několikátém) a když ho vytáhnu a dám zpět, tak to napíše, že USB nepracuje správně a vyřešit problém... no já bych se z toho poto... :-(


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.