grafická karta -kod chyby 43 ....jen při win 7/64..

Přeinstaloval jsem PC a win 7/64 (zkusmo i na desítky ) a karta nvidia 730 2g se odpojí -kód chyby 43. I po několika krátém přeinstalování různých ovladačů od výrobce,pořád chyba 43. Ve win 7/32 bez problému.
Zákl deska Gigabite GA Ma69GM-S2H
Procesor AMD socket am2, Athlon FX 5200+
Kde může být chba? slabý procesor? deska nepodporuje gtafickou kartu? jak to zjistit??
Díka Pepa

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Lidi já vás nechápu, nechceš nainstalovat už Dvanáctky!!!! Ta zákl. deska končí u ovladačů na Win 7, vše ostatní je už ve hvězdách jestli to bude funkční. Ten procesor se hodí jen na prohlížení netu,přehrávání hudby, videa v malém rozlišení a nenáročné hry Na to stačí W7, žádný systém ti neudělá z trabanta ferrari.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Já Tě taky nechápu.......tady jseš na fóru , kde se čeká ,nějaká rada ,...nejde mi o ! dvanáctky !
ale o názor, zkušenosti , nebo radu.
Pokud jsi to nepochopil, tak sem nelez, a jdi se předvádět do nějaké čtverkové restaurace , a neotravuj tady . Děkuji Ti...

Obrázek uživatele Stiletos

Tak ale popop má pravdu co chceš slyšet ten Athlon x2 5200+ s tím nemá co dělat,MB má ovladače chipsetu max pro XP,jako dá se to zprovoznit pod W7 v pohodě to prkno sem tu měl ovšem to neznamená že to pojede i pod W10 ject to může a nebo taky ne i když ve správci zařízení se může tvářit vše jako Ok. Tady můžeš zkoušet ........

http://www.driverscape.com/manufacturers/gigabyte/laptops-desktops/ga-ma...


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.