ATI 4870 a tento zdroj:

Ahoj nedávno jsem si koupil grafickou kartu ATI 4870 a tento zdroj:

Quote:

CoolerMaster Extreme Series 500W, V2.01, pasivní PFC, 120mm ventilátor

Parametry a specifikace:

Výkon:
500 W

Konektory:
1 x 20/24 pinový ATX konektor
3 x Molex 4-pinový konektor
2 x Floppy 4-pinový konektor
3 x Serial ATA HDD konektor
1 x 12 V 4-pinový konektor
1 x 6-pinový konektor pro PCI-Express

Další vlastnosti:
Norma: ATX 2.01
PFC: pasivní
Účinnost: 70% při plném zatížení
Chlazení: ventilátor 120 mm, tepelný senzor
Hlučnost: 20 - 35 dB v závislosti na otáčkách

Rozměry:
150 x 140 x 86 mm

Rád bych věděl zda je tento zdroj dostatečný k této gr. kartě, protože k němu byl pouze 1 napajeci konektor pro gr. kartu tak jsem 2. správnej dokoupil. Kartur mi zapojoval známý který s ní zacházel neopatrně ( nedrzel ji za okraje ale mel ji celou v dlani presne tak jak to bylo nakresleny ze se to drzet nema) a asi po 5 hodinach karta schořela. Tak jsem ji reklamoval a ted mam novou a prave potrebuji vedet zda je to tím zdrojem, nebo tim jak s ni zacházel. Dik az odpoved.

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

když bdueš chcít, tak se ti tu rozpovádím víc, ale myslim, že základ bude stačit..
takže čip je z křemíku, který je díky vodivosti a vysoké integraci tranzistorů (je jich tam několik miliard) náchylný na statický náboj, který ho propálí, proto se ho nesmí dotýkat nic, co tento náboj způsobuje, tedy hlavně tření..
možná tím, jak se jej dotýkal, pípadně jiných částí karty mohlo dojít k jeho poškození a následně k uplněmu zníčení..
se zdrojem by nic být nemělo, když zatím jiné komponenty nejeví známky problémů.. výkonově je také dostačující, jen ta značka neni uplně ončo, ale dá se, furt to neni Eurocase..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.