ATI 4850 - modrá smrt

Ahoj,
mám grafiku ASUS VGA ATI EAH4850/HTDI/512M + jsem musel přidat chlazení Artic Coller, protože bez toho dost "vařila". Ted jede i při max zátěží kolem 40C. Mám ale problém, že při přehrávání filmů (avi, mkv, atd), videí z webu apod. mi dost často padá PC do modré obrazovky. Nejdrříve se přes obraz objeví zrnité čáry a po cca 10-15 s nastane modrá smrt :-( Nestává se to pravidelně, ale je to poměrně časté, hlavně při přehrávání videí z webu. Ovladače (karty i desky) mám aktuální, stějně tak kodeky (Používám CCCP, ale zkousel jsem i jiné). Ani při náročných hrách to nepadá, respektive, pokud jsou tam video pasáže, tak ano. Nevíte prosím kde je problém? JInak mám Vista Ultimate 64-bit. Karta je ještě v záruce, ale nevím zda je to na reklamaci? Navíc už tam nemám ori chlazení.

Díky za pomoc

Zdeněk

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

no tou výměnou chladiče jsi právě záruku ztratil :/

akceleraci videa máš ve vlastnostech grafiky povolednou?

přehříváním to očividně nebude, čím by to ale mohlo být? grafika si prostě nerozumí s přehráváním..

pomohlo by, kdybychom znali text BSOD.. (ten STOP A_TO_VELKY_PISMO)

Obrázek uživatele Zdenda07

Ahoj,
nevim co presne myslis. Je to toto:

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.0.6002.2.2.0.256.1
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 50
BCP1: FFFFFB312CFDFF90
BCP2: 0000000000000000
BCP3: FFFFF800030891B8
BCP4: 0000000000000007
OS Version: 6_0_6002
Service Pack: 2_0
Product: 256_1

Nastavení akcelerace vide jsem v nastavení nenašel, ale nastvení mám původní, nic jsem neměnil.

Zdeněk

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

modrá smrt je modrá obrazovka s výpisem chyby a stavu systému..

http://www.farmingtonpc.com/images/179298_bsod1_jpg042464a46c3f5bdfaef9b...

pokud se ti nezobrazí, ve vlasnostech spuštění a zotavení systému vypni automatické restartování..

Obrázek uživatele tom198

Dobrý den já mám podobný problém akorát neukazuje se mi modrá obrazovka. Koupil jsem stejnou grafiku a nainstaloval Windows Vistu profesional 32 bit, ale přesně to stejné.....když pustím video buď film z HDD nebo na youtube tak asi po dvou minutách začne vrčet zvuk a video se zasekne. Nefunguje ani vyhodnocení počítače. Vždy když testuje video tak to trvá asi půl hodiny a pak to napíše že vyhodnocování nelze dokončit. Nebo po zapnutí PC když najedou win tak spodní lišta je matně průhledná jak má být ale po minutě tam vyskočí že správce plochy přestal pracovat nebo tak nějak a přepne se to do jiného režimu kde to Basic zobrazení. Ovladače taky aktuální...kodeky sem zkoušel all-in-one a K-lite a děláto pořád. Už nevím co s tím. Jediné kde to nedělalo problém tak u XP. Prosím poraďte

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk

začal bych tím, že si založíš vlastní téma.. jaký máš driver grafiky, zkus použít novější/starší verzi


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.