ASUS EN7800GT DUAL/2DHTV 512MB DDR3

Zdravím, nemá někdo zkušenosti s grafickou kartou ASUS EN7800GT DUAL/2DHTV 512MB DDR3? Je to dvoučipová grafárna a já se jí marně pokouším zprovoznit v SLI modu. Základní desku mám vybranou z tech, které jsou přímo doporučené, je to ASUS A8N32-SLI DELUXE. Jestli tu grafickou kartu už někdo zkoušel, ozvěte se pls.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

ja bych ti spsi doporucil nVidii

Obrázek uživatele TheALuminium

Spíš? Proč mu doporučujete něco koupit, když si to chce koupit ? To mi přijde trochu nelogické, ale jestli jste nevěděl že tento MB je s čipem od nVidie
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34600
zde se na ni můžete podívat a sám uvidíte.
A ptal se též na zkušenosti s tímto složením a ne o doporučení, ještě tak nepřesném, co koupit ... :-)

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

TheALuminium wrote:
Spíš? Proč mu doporučujete něco koupit, když si to chce koupit ? To mi přijde trochu nelogické, ale jestli jste nevěděl že tento MB je s čipem od nVidie
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=34600
zde se na ni můžete podívat a sám uvidíte.
A ptal se též na zkušenosti s tímto složením a ne o doporučení, ještě tak nepřesném, co koupit ... :-)

To jste mě nepochopili pánové, já tu kartu mám a zkoušel jsem už kdeco, ale zavolal jsem na tech support asusu, tak mi snad daj vědět :)

Btw., složení, složení, to mám slušné:

ASUS A8N32-sli Deluxe
AMD DualCore Athlon 64 X2, 2400 MHz (12 x 200) 4800+
2 x Corsair CMX1024-3200
GeForce NVidia ASUS Extreme Dual 7800GT 512MB
Tagan TG700-U25

Akorát je problém v tom, že GPU chodí jenom na 50%, tzn., je aktivní pouze jeden čip ze dvou a já ho hodlám zprovoznit, jenže v tom je nějakej háček, proto jsem se ptal :))

Obrázek uživatele febrik

alex wrote:
ja bych ti spsi doporucil nVidii

Ale to je nVidia, výrobce Asus :))

Obrázek uživatele febrik

Btw., zpráva od anonyma výš je ode mne, poněkud jsem se pozapomněl nalogovat :X

Obrázek uživatele TheALuminium

Jasně, jasně, já akorát reagoval na příspěvek uživatele Alexe.

Obrázek uživatele LeeL

Ona podpora SLI a podpora QUAD renderingu, je trochu odlisna, toto je jedina graficka karta ktera ma vlastni system potrebny pro pripojeni pres SLI , jedine co potrebujete jsou specialni ovladace "snad uz"vydane spolecnosti nVidia pro pripojeni dvou dvoujadrovych grafickych akceleratoru....pokud nemate ovladace budou se vam tyto ctyri jadra hlasit jako dve a pojednou na 50%


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.