Asus A7V880

Zdravím,

Na starom PC mám základnú dosku Asus A7V880. Ktorá má zbernice DDR a SDRAM, no pri zakladaní DDR400 512 MB nejde založiť (nepasuje). Poradte prosím.

Screen : http://img243.imagevenue.com/img.php?image=37665_asus_123_208lo.JPG

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[26796] Asus A7V880

není to DDR a SDRam, SDRam je označení paměťového modulu operační paměti.. tvoje deska má DDR..

v čem je problém? kdyby tam nešla dát, tak by si PC asi nezapnul a neudělal screen z everesta..

Obrázek uživatele Lotor
[26797] Asus A7V880

TOBiAS wrote:
není to DDR a SDRam, SDRam je označení paměťového modulu operační paměti.. tvoje deska má DDR..

v čem je problém? kdyby tam nešla dát, tak by si PC asi nezapnul a neudělal screen z everesta..

Ide o to, že mám už 2 sloty zaplnené jednou 256 a 512. No táto rámka je "siršia" nezacvaknú držiaky....

Obrázek uživatele Tomáš Bohuněk
[26798] Asus A7V880

mno.. to opravdu asi neporadim.. pravdou je, že já měl stejný problém, na starym kompu mi de SDR i DDR a já sehnal DDR, snažil jsems e ji tam dostat, ale nešlo to.. nakonec po 15 minutách podlehla.. bohužel ale PC nefungoval, ozvalo se 3x pííp.. jak sem ji tam dostal? rovnoměrně tlačil na obou stranách stejně a snažil se co nejvíce zacvaknout kolíky.. zkus to, třeba fungovat bude, moje mohla bejt jen špatná.. každopádně ti nezaručim nepočkození slotu, biosu, desky či systému..


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.