Acer aspire 5625G někdy se zapne, někdy ne...

Dobrý den! už jsem tady pár let nebyl .D ale dobře vím že tady jsou znalci .)
Mám problém s notebookem, který už nějakou dobu vlastnim. je to tedy Acer aspire 5625G. jednou jsem s nim měl problem že odešel harddisk. vyřešeno koupením novým a namontováním. za nedlouho ale přišel další problem. počítač se někdy zapnul a někdy ne. a ted už se nechce zapnout vůbec
- počítač se zapl tak když jsem ho 5x zapnul vipnul. někdy 10x. ale ted to nejde ani po 40x
- když se nezapne tak je černá obrazovka. ledky svítí. mechanika párkrát zahučí a 4 si "bípne" a asi tak 6 za bliká. větrák se rozhučí jenom na chvíly. vždycky jinak. a dobíjení funguje jak má. ale počítač se prostě ani nenabootuje. takže nejde vysunout mechanika ani přepnout na integrovanou kartu. jde jen klepnout na tlačítko off/on a počítač se ihned vipne
- když mi ještě včera šel po tom nějakym tom zapínáním. tak šel úplně normálně. grafiky fungovaly. hrál jsem na něm tanky. všechno šlapalo jak mělo. když se zapne. tak jede.
Mohl by to být zkrat v tlačítku on/off ? nebo je v háji deska? Děkuji moc =)
Další poznámka! kombinace kláves fn+f8 a on/off tlačítka - blikání ledek?

[/img]

Obrázek uživatele Michal Čížek

Zdravím, dle zkušeností s Acerem je vadná základní deska. Přesně ti to určí servis, ale většinou se stávalo, že se chipset neuchladil a základní deska podním se teplem prihejbala až přestal mít chipset na některém ze svích pinů kontakt. Někdy sse to dalo opravit přeletováním chipsetu servisem, ale výsledk stejně dlouho nevydržel

Obrázek uživatele EURO1215

Ajaj tak to je v pytli .D děkuju moc!


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.