Acer aspire 5551g - cerna obrazovka

Zdravím mám notebook Acer aspire 5551g..v srpnu lonskeho roku se mi stalo to ze sem ho najednou zapnul a nic jen cerna obrazovka,ale system se jakoby rozjel ,kontrolky blikaly,ae obraz byl cerny...mel sem ho tehdy dva roky a stalo se to v srpnu a bylo to jen jediny mesic po tom co mi vyprsela zaruka 24mesicova na ten notas...no byl sem radne vytoceny..odvezli si ho do servisu firmy Abax,ktera opravuje acery...po diagnostice mi prisel mail ze odesel graficky subsystem,proto ho opravili(vymenili) a bylo to...cena celkem 4800......byl sem hoodne vytoceny ze polovina penez co si vydelam na brigade pujde na opravu notasu mesic po zaruce!!!a to ten notas stal kolem 18000 kdyz sem jej kupoval..no a je tu dnesek to jest 15.2.2013 a vcera opet ten samy problem..jedu ze skole a ve vlaku se divam na film,notas bezi v pohode...doma ho zapnu a nic...cerna obraziovka,jen kontrolky blikaji....no zurim u teho bo to uz neni mozne..nejradsi bych ten shit hodil z okna..uzu sem objednal servis v Abaxu opet tak v pondeli si to maji vyzvednout...chci vedet neni tu nejake jine reseni jeste? pripadne na to kdyz mi to pred pul rokem opravovali tak by se oept mela vztahovat zaruka a v pripade stejne vady by mou opravu meli provest v ramci zaruky ne? Nekde jsem jeste cetl ze kdyz 3x posilas neco na reklamacku tak mas narok na vraceni nevim ceho to bylo jestli kupni ceny? nebo ceny vynalozene za opravY?Nevi nekdo? dalsi prachy za opravu davat nebudu...! Pripadne da se nejak rozprodat na dily ci klidne i cely notebook a pripadne jaka by mohla byt jeho odhadovana cena s touhle zavadou? kdyby mel nekdo zajem si jej koupit?


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.