WL 5470AP přihlášení po upgrade

Zdravím.
podle návodu jsem upgradoval na: 5470AP_e19_b3_eu_httpupgrade.I když str.ukončila platnost tak se upgrade asi povedl.IP se změnilo z default na 192.168.xx
Mám login stránku,ale zatím žádné přihlášení,a je hodně možností viz: http://router-defaults.com/Router/Airlive--Wl-5470Ap-ip-password-usernam...
se bohužel nepodařilo.

Rosta

Obrázek uživatele Michal Čížek

Ahoj, nikdy jsem ho neměl v ruce, ale zkoušel jsi jen user name bez hesla?

Obrázek uživatele Rosta13

Ano,zkusil jsem asi veškeré možnosti.
Prý bych po několika špatných přihlášeních měl udělat restart ?
Když dám tov.nastavení,bude tam pův.soft nebo ten nový ?
Rosta

Obrázek uživatele Michal Čížek

pokud jsi upgradoval firmware, tak po továrnim resetu tam bude pořád nový firmware, vymaže se jen nastavení, které jsi neudělal, páč se tam nemůžeš dostat. Jedině sehnat původní firmware a znova ho flešnout.

Obrázek uživatele Rosta13

Zdravím.
WL 5470AP Wifi jede,ale do administrace se nedostanu.

Rosta

Obrázek uživatele Michal Čížek

a jak jsi nastavil wifi (SSID a heslo), když ses nedostal do nastavení?

Obrázek uživatele Rosta13

To je ta záhada.Zkoušel jsem dát starší fw,ale prý to nejde.
Tak jsem se připojil k internetu anormálně to jede.Přikládám obr.

Rosta

Obrázek uživatele Michal Čížek

no spíš to vypadá, že se ti update firmware vůbec nepovedlo, jestli se přihlásíš na wifinu pod starým SSID a heslem, nemohl proběhnout upgdate. IP adresa DNS určitě není v defaultu stejná jako zrovna musíš nastavit ty.

Obrázek uživatele Rosta13

Zdravím.
Teď mám zapojený D-LINK (údaje jsou na obr)Síť "airlive" nastavená od počátku.Odpojil jsem D-LINK a připojil wl5470ap a bylo připojeno.IP jsem zadal to co je na min."cmd" a byl jsem na přihlášení. A to je konečná!Default IP na wl5470ap
192.168.100.252 SSID "airlive".

Rosta

Obrázek uživatele Michal Čížek

takhle to opravdu vypadá defaultně, zjisti si ještě uložené heslo k wifi na NTB, kterym se připojuješ a funguje net. Tím zjistíš, jestli je heslo třeba 0123456789, nebo bez hesla a tak to bude i defautní nastavení, nebo je heslo něco jiného a vzpomeneš si, že jsi ho zadával ty, pak to defaut nebude. http://blog.ijacek007.cz/Navody/jak-ze-systemu-windows-zobrazit-ulozene-...
V defaultu je DHCP povolen, proto dostane PC IP automaticky a strana WAN je na automatiku. Pak máš štěstí, že se vlastně vše samo nastavilo a funguje připojení.
Propoj své PC kabelem do LAN wifirouteru. Na PC nastav pevnou IP adresu 192.168.100.200, mask 255.255.255.0
vypni na web prohlížeči blokaci pop-up oken a pak se přihlaš do routeru 192.168.100.252 , jméno ADMIN a bez hesla, popř, odzkoušej připojení k routeru i s dalším PC třeba i s jinym systémem, at máš jistotu, že problém máš opravdu hledat v routeru.

Obrázek uživatele Rosta13

Zdravím.
Dle návodu jsem se dostal přímo do adm. routeru kupodivu bez zadání jména a hesla.
Teď ,když to jede chci propojit D-LINK LAN kabelem do AIR-LIVE v podkroví abych měl lepší signál Wi-Fi.Již jsem to zkoušel podle nějakého návodu,ale nedopadlo to.
Asi potřebuji poradit jako pro "lamu".
Děkuji za trpělivost
Rosta

Obrázek uživatele Michal Čížek

D-LINK ti teda jede a za něj chceš připojit ten zprovozněný AIR-LIVE WL 5470AP. Mrknu znova do manuálu, nyní by to už nemělo být složité.
Na straně WAN nastav automatiku, IP mu bude přidělovat D-LINK, na straně LAN vypni DHCP a o přidělování IP zařízením se také postará D-LINK

Obrázek uživatele Rosta13

Díky.
IP adresy a kanál mám nechat tak jak je na obrázcích?
A když dám (konečně) šifrování,tak jak nastavím?
Rosta

Obrázek uživatele Michal Čížek

wifi si nastav na šifrování jak považuješ za vhodné, na to D-link nebude mít vliv, jen si SSID pojmenuj jinak


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.