Router WELL PTI-845

Nevi nekdo,jak na tomto routeru nastavit ve StrongDC active?
Nasel jsem nejaky navod,ale nefunguje,vypina mi to net.
Nejlepsi by bylo foto nastaveni routeru.

Obrázek uživatele Lesanus

Dobry den, zasilam odkaz s vami zminovanou fotodokumentaci postupu nastaveni smerovani portu.

http://www.joyce.cz/download.php?typ=1&file=portforwarding_cz.pdf

Plati samosebou ze by jste mel mit nastavenou statickou(pevne danou) ip vaseho pocitace, vypnuty dhcp server na jiz zminovanem routeru.
Smerovani portu jsem uspesne provedl na routerech fy NetGear a Ovislink, tak na Wellu verim to je stejne uspesne. Pokud budete postupovat podle navodu uvedeneho v odkazu a prece bude nejaky problem, tak sepiste vas postup a zkusime alternativni veci.

Zde je potom jeste dostupny firmware pro vas modem
http://www.joyce.cz/download.php?typ=1&file=pti845_firmware.zip

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Wau, děkuji za tento příspěvek, tohle by jistě nikdo lépe nezpracoval. Děkuji, snad to dotazujícímu pomůže, kdyby ne, tak jistě napiš Titane3 ...

Obrázek uživatele Titan3

Děkuji za rychlou odpoved,akorat podle tohoto manualu jsem to nastavoval a vypina se mi net,kdyz nastavim v port forwarding UDP a TCP,a kdyz se vypne net,tak nejde pripojit,dokud nesmaznu nastavene hodnoty.

Obrázek uživatele Lesanus

Takze:pokud mate tedy nastavene pevne ip pro router i pro vas pocitac(e) a od providera mate prirazenou pevnou ip (nemusi byt dogma) tak si dle navodu presmerujte ty dva porty tcp a udp. Pred volbou vhodnych cisel portu si nejprve nejakou utilitkou oskenujte, jake porty mate volne. Pokud neskenujete je mozne ze vyberete zrovna porty pouzivane jinymi programy,proto nezoufejte z prvniho neuspechu. V navodu je uvedeno smerovani i ftp, telnetu atd,to delat nemusite,naopak radim presmerovat pouze ty dva zadane porty. Po presmerovani opet dle navodu nezapomente overit funkcnost smerovani. Strong nastavte na volbu firewall s manualnim smerovanim portu,hodnoty opiste,dale zaskrtnete volbu nedovolit hubu potlacit nastaveni a do volneho pole na adresu napiste vasi verejnou ip(viditelna z netu). V horni casti nastaveni pripojeni strongu nechte 0.0.0.0

Vas problem s tim ze neni mozne pripojeni povazuji za to ze neni pristup na net. Avsak nevim co jste kde udelal ci neudelal,budu potrebovat vic info. Pozor take v nastaveni vasi sitove karty v tcpip protokolu(zadavate statickou ip) co mate uvedeno jako dns server, ja nechavam adresu danou providerem. Kdyztak si pingnete na router a pripadne na dns servery providera,melo by to jit,taktez ping na vnejsi(verejnou ip) musi jit, na branu take

Obrázek uživatele Titan3
[9403] porty

Nastavil jsem to podle toho manualu a vysledek,nelze stahovat od passivu,nevim cim to muze byt,jakou delam chybu.Vložil bych printscreeny z routeru a ze Strongu,ale sem se asi nedaji vkladat.

Obrázek uživatele Lesanus

Oki,mailni mi to na email,mrknem na to,az najdem zakopaneho psa tak sem na forum dame postup,at to ostatni omrknou


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.