router dlink di-524

Dobrý den přeju Pořídil sem si router dlink di-524 a mam to propojene na 2 compy jeden je jako pracovni a druhy je server call of duty united offenzive. Oba compy na net bez problemu jsou ale at delam co delam a i podle vasich rad tak se mi nedari server s cod zviditelnit. Prosim moc o podrobnejsi typ jak na to. Predem moc diky

Obrázek uživatele TheALuminium

Už jste zkoušel i nastavení podle www.portforward.com ?

Obrázek uživatele jirikvalta

dobry den www.portforward.com sem skousel ale bez uspechu protoze mi to hodi hlasku ze ten PCFonfig nemam zaregistrovan takze vubec zadne nastaveni v routeru mi to neudela. a tak sem skousel nastaveni rucne a vysledek se nedostavil. stale mi server bezi na vnitrni ip

Obrázek uživatele TheALuminium

Dejme tomu, že tam máte COD4, takže www.mojeip.cz a za tuto adresu přijde port takže asi takto : xx.xxx.xxx.xxx:xxxxx třeba takto bude vypadat konečný stav, samozřejmě číselný.

Obrázek uživatele jirikvalta

Dobry den jestli je mysleno jako ze je a jestli sen to dobre pochopil tal statickou ip je treba zadat na compu kde mi bezi server s hrou?? protoze na routeru mam pripojene 2 compy ? jinak prosim omluvte to ze sem v tomto lama vylozene ktera s routovanim zacina

Obrázek uživatele TheALuminium

Pokud chcete, aby router uměl rozpoznat počítač, nebo SERVER, tak to zařízení musí mít nastavenou statickou IP adresu, jako je to vidět zde v tomto článku -> http://www.pcporadenstvi.cz/nastaveni-bezdratove-site-wifi-ovislink v pátém obrázku můžete vidět to okno, kde se statická adresa nastavuje. Na tom obrázku akorát není vyplněna.

Obrázek uživatele jirikvalta

Ok diky ta info a jen jedina malickost by me jeste zaujmula jsep pripojen na upc kde jednou za cas se ip meni a tak jestli to nebude mit vliv na router a bude pres routovani stale stejna a jeste sem se chtel zeptat statickou ip teda zjistim z prikazu ipcconfig/all??

Obrázek uživatele jirikvalta

dobry den tak sem nastavoval static ip na routeru ze statusu co mi to ukazalo sem do polozky static ip adres zadal vse ale problem je v tom ze gateway mi hlasi Unreachable. gateway co mi to ukazalo je 89.102.187.1

Obrázek uživatele TheALuminium

To je všechno špatně :)) prosím přečtěte si ten článek co jsem psal na jiná router, viz. výše a myslím, že potom budete chytřejší. Takhle každý mluvíme o něčem jiném. Nejdřív si prosím přečtěte ten článek a pak budeme pokračovat. Není to sice ten samý router, ale nastavování je dost podobné.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.