NASTAVENÍ OvisLink WMM-3000AP

Dobrý den, mám následující problém. Před časem jsem si koupil kvůli rozšíření domácí sítě nový router (OvisLink WMM-3000AP) přes který bych chtěl bezdrátově připojit svůj PC k mé domácí síti (router bude propojen přes TP s vestavenou sitovou kartou), kterou po době šíří druhý router (OvisLink WL-5460AP).
Naivně jsem si myslel, že setup nového routeru bude vypadat podobně a tudíž že nastavení hravě zvládnu, bohužel to tak není a setup vypadá zcela jinak a zřejmě se mi nedaří router spojit s druhým routerem (v setupu se mi vůbec nepovedlo najít kolonku pro zadání brány).
Tento router by měl umožňovat i funkci WiFi bridge (jedna anténa přijímá druhá vysílá) při povolení této funkce je mnou požadovaný router a jeho vysílání sice viditelné, ale router s ní spojení stejně nenaváže.
Pokud by tedy někdo měl s tímto zařízením OvisLink WMM-3000AP nějakou zkušenost nebo by mě byl ochoten nějak poradit velice bych ocenil vaši pomoc. Děkuji
Prema.kejzlar@seznam.cz

Obrázek uživatele tatik

Upřesňující dotazy
1. Kdo je poskytovatel
2. Pro případné upřesnění bodu 1. Vy vidíte na bezdrátovém připojení síť?

Obrázek uživatele Anonymní uživatel
[19693] RE:

poskytovatelem je www.stylsoft.cz Jaromer
u povolovani funkce bridge je jakysi seznam bezdratovych siti a nem je mnou požadovana sit uvedena.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.