Canvio ala nový externí harddisk od Toshiby s podporou USB 3.0

Štítky:

textSpolečnost Toshiba nedávno uvedla na trh své nové externí harddisky prodávané pod názvem HDD Canvio 3.0. Ptáte se proč zrovna 3.0? Tento nový výrobek totiž používá relativně nové rozhraní USB 3.0...

Také zde byl kladen důraz na odolnost. Disky jsou totiž vybaveny gumovými okraji a také vlastním senzorem. Toto vybavení má zajistit ochranu proti otřesům. O samotný bezproblémový běh se stará technologie Ramp Loading. Design disku je dle mě také velice povedený – disky by měly být dostupné vždy v černém provedení, avšak buď s červeným, zeleným, modrým, bílým či stříbrným potiskem. Co se týče zálohování souborů – k dispozici bude software NTI BackupNow EZ, který je obsažen na disku.

text

Co ještě říct na závěr? Snad jen, že jeho cena se pohybuje dle obsahu dat, který je schopen disk pojmout (500GB – 1000GB)od 120 do 180,- USD, to je cca. od 2160,- Kč do 2340,- Kč. Přesněji řečeno tedy za 500GB harddisk 2160,- Kč, za 750GB harddisk 2340,- Kč a za 1000GB harddisk 3240,- Kč. Navíc Toshiba poskytuje záruční dobu dlouhou tři roky.

Více na stránkách výrobce.

Průměr: 5 (3 votes)

Obrázek uživatele jenny singh

All you can do here is the way to unblock youtube online and get the proxy here.


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots