Boom slevových webů

Stále více lidí si v dnešní době oblíbilo tzv. slevové weby. Kdo by nebyl zvědavý, co si právě dnes může koupit s poloviční slevou nebo která restaurace má promo večeři pro dva jen za 200 Kč. Současnost se nese v duchu chytrého nakupování a uznejte, že jít do kina za pouhých 17 Kč je více než chytré, to je zkrátka bomba!

Slevové weby fungují naprosto jednoduše a každý den uveřejňují jednu nebo i více akčních nabídek za opravdu výhodné ceny. Se stále větším počtem slevových webů stoupá i množství nabídek. Zkuste zabrouzdat třeba na některé z těchto stránek: zapakatel.cz, bezvasleva.cz, megasleva.cz, slevomat.cz, cupolis.com, vykupto.cz.

Nenašli jste nic, co by vás zaujalo? Nezoufejte, slevových webů existuje mnohem víc. Úplnou novinkou pak je web slevule.cz, na kterém najdete pěkně pohromadě aktuální nabídky většiny slevových webů. Obrovským plusem slevule.cz také je, že můžete nabídky filtrovat podle velkých českých a slovenských měst.

Nechali jste se zlákat? Mrkněte se po nějaké slevičce třeba hned… Už jste ji našli? Výborně! Zadejte „koupit“, nákup potvrďte a už stačí jen doufat, že si stejnou slevu jako vy vybral příslušný počet lidí. Pokud ano, váš nákup se vydařil a vy se už teď můžete těšit třeba na thajskou masáž, výlet balonem nebo na romantickou večeři, a to vše doslova za pár korun!

Neoznámkováno

Obrázek uživatele Malignus

A jak to vlastně funguje? A co když si stejnou slevu nevybral příslušný počet lidí?

Obrázek uživatele Jiří Molnár

Projížděl jsem pár slevových akcí a myslím si, že to asi nebude limitováno počtem osob. Sleva je pouze omezená časově, takže si troufnu tvrdit, že za jakou cenu nakoupíte, tak za takovou je to vaše. Ano, jsou tam třeba slevičky například pro dvojice či rodinu, ale tak s tím to člověk kupuje... Podle mě je tedy limitující jen doba objednání!

Obrázek uživatele kolija

Všechny slevové servery znám, až na slevule.cz - pěkně uděláno. Dost nabídek se ale překrývá a když zrovna potřebujete něco konkrétního, slevu na to nedostanete. Stejně nakonec vítězí google a na každý sortiment si najdete dodavatele. Třeba nejlevnější počítače na http://badge.cz/ . Slevové weby spíš nabízejí slevy na služby a počítají že se zákazník bude vracet. Na zboží jako takové je na nich sleva jen vyjímečně.

Obrázek uživatele Tomáš Douda

Dobrý den všem,
Slevových portálů se urodilo jako hub po dešti a stejně tak začíná přibývat i agregátorů. Většina z nich ovšem nedosahuje zrovna zázračných kvalit. Agregátoři berou každý nový portál ať je nabídka dobrá nebo ne, fungují jim dost mizerně filtry a co je horší stávají se pro člověk dost nepřehlednými.

Zdaleka nejlepší zkušenost mám s portálem www.VIPceny.cz , zde je opravdu user friendly filtr, po registraci možnost přednastavit si prostředí tak, abych viděl, jen to co mne zajímá a to od portálu, které mne zajímají. Plus je zde fakt zajímavý program pro fanoušky této stránky. Ještě jednou bych si tedy dovolil doporučit portál VIPceny.cz VŠEM kdo si toto čtete, jsou prostě kvalitou úplně jinde.

S pozdravem

Tomáš Douda / VIPceny.cz

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Je fakt že toho je mucho a každej den to přibývá - jen dneska jsem díky soutěžím zaregistroval http://www.slevydokapsy.cz a co bude zejtra. Zase další.

Obrázek uživatele Anonymní uživatel

Velký přehled hromadných slev je také na http://levnejsisluzby.cz/


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.