Bluetooth reproduktory Orava Pegasus – praktický i designový kousek do domácnosti

Přenosný blueetoth reproduktor Crater 2 Blue

<script type='text/javascript'></script>


Žádné fyzické připojení, dokonale propracovaný zvuk a čisté hutné basy. To vše je součástí nové řady bluetooth reproduktorů Pegasus od společnosti Orava. Na co se můžete těšit?

Pegasus – řešení pro každou domácnost

Technologie postupují nezastavitelně vpřed a dnes už není mnoho lidí, kteří by doma shromažďovali fyzické nosiče dat. Ať už se totiž jedná o video či hudbu, vše je již dostupné ve formě digitálních souborů. Tento trend, zvláště v hudební oblasti, umocňují i streamovací služby. Uživatelský přístup pak zajišťuje neomezenou sbírku hudby ve vašem zařízení. Ač se však jedná o chytré telefony, tablety či notebooky, vestavěné reproduktory představují nedostatečný, slabý a nevýrazný zvuk. I proto by v každé domácnosti neměly chybět kvalitní reproduktory.

Letošní novinkou na trhu jsou bezdrátové reproduktory Orava Pegasus, které byly zkonstruovány na používání v domácnostech. Sérii tvoří dva reproduktory – Pegasus 1 a Pegasus 2. Nejen, že se postarají o dokonalý prožitek z hudby či sledovaného filmu, ale také se stanou elegantním doplňkem celého interiéru.

Oba dva se mohou pochlubit bezdrátovou technologií, díky které se vyhnete nepříjemným problémům s kabeláží, a která také umožní bezproblémové přenášení z místnosti do místnosti. Velkou výhodou je připojení k domácí síti pomocí integrované Wi-fi. Pegasus se může používat jednotlivě, větší smysl však dává vícenásobná instalace po celém bytě, ať už v individuálním či stereofonním režimu. Oba typy zařízení podporují přehrávání a streamování hudby z aplikací třetích stran, ať už Deezer, Tidal nebo Spotify. Dopřejte si tedy velkou porci hudby v téměř studiové kvalitě!

Hudba i pro náročné

Reproduktory zaujmou i svým neotřelým vzhledem, ve kterém se snoubí minimalistický vzhled s notnou dávkou elegance. Pegasus vsadil na klasickou černou barvu, která hravě zapadne do jakéhokoliv interiéru. Nejdůležitější je však propracovaný, dynamický, čistý a energický zvuk, na kterém si Orava dala velmi záležet. Na první poslech zaujmou syté a důrazné basy, který celý zážitek z hudby přivedou k dokonalosti. Díky použité technologii mají oba dva modely minimální zkreslení zvuku.

Prvním z produktů zařazených do této řady je Pegasus 1, který je plně kompatibilní s Androidem i iOS a pomocí minikonektoru k němu lze připojit externí audio zařízení. Toto dvoukilové zařízení zabere prostor 35 x 11,7 x 17 cm, vejde se tedy pohodlně kamkoliv budete potřebovat, aniž by zabíralo nadbytek místa. Výkon je velmi slušný - 16W (RMS) - 2 x 4 W + 1 x 8 W subwoofer. Samozřejmostí je podpora funkcí DLNA/Airplay/Qplay. O něco větší Pegasus 2 s rozměry 32 x 19,5 x 11 cm a hmotnost 2,35 kg se kromě stejných funkcí a vymožeností může pochlubit navíc slotem na paměťové karty microSD, které využijí zejména ti, kteří mají velké hudební sbírky a chtějí ušetřit místo v paměti. Velikost také odpovídá výkonu, který u tohoto reproduktoru činí 40 W (RMS), 2 x 10 W + 1 x 20 W subwoofer.

Tak či tak, řada Pegasus je velkým překvapením tohoto podzimu, nejen co se týká kvality a až neuvěřitelně hlasitého a dynamického zvuku, ale také ceny.

Více info na http://oravaspeakers.cz/ .

Tak šťastné a hudební Vánoce. 

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.