Bluetooth reproduktory Orava Pegasus – praktický i designový kousek do domácnosti

Přenosný blueetoth reproduktor Crater 2 Blue

Žádné fyzické připojení, dokonale propracovaný zvuk a čisté hutné basy. To vše je součástí nové řady bluetooth reproduktorů Pegasus od společnosti Orava. Na co se můžete těšit?

Pegasus – řešení pro každou domácnost

Technologie postupují nezastavitelně vpřed a dnes už není mnoho lidí, kteří by doma shromažďovali fyzické nosiče dat. Ať už se totiž jedná o video či hudbu, vše je již dostupné ve formě digitálních souborů. Tento trend, zvláště v hudební oblasti, umocňují i streamovací služby. Uživatelský přístup pak zajišťuje neomezenou sbírku hudby ve vašem zařízení. Ač se však jedná o chytré telefony, tablety či notebooky, vestavěné reproduktory představují nedostatečný, slabý a nevýrazný zvuk. I proto by v každé domácnosti neměly chybět kvalitní reproduktory.

Letošní novinkou na trhu jsou bezdrátové reproduktory Orava Pegasus, které byly zkonstruovány na používání v domácnostech. Sérii tvoří dva reproduktory – Pegasus 1 a Pegasus 2. Nejen, že se postarají o dokonalý prožitek z hudby či sledovaného filmu, ale také se stanou elegantním doplňkem celého interiéru.

Oba dva se mohou pochlubit bezdrátovou technologií, díky které se vyhnete nepříjemným problémům s kabeláží, a která také umožní bezproblémové přenášení z místnosti do místnosti. Velkou výhodou je připojení k domácí síti pomocí integrované Wi-fi. Pegasus se může používat jednotlivě, větší smysl však dává vícenásobná instalace po celém bytě, ať už v individuálním či stereofonním režimu. Oba typy zařízení podporují přehrávání a streamování hudby z aplikací třetích stran, ať už Deezer, Tidal nebo Spotify. Dopřejte si tedy velkou porci hudby v téměř studiové kvalitě!

Hudba i pro náročné

Reproduktory zaujmou i svým neotřelým vzhledem, ve kterém se snoubí minimalistický vzhled s notnou dávkou elegance. Pegasus vsadil na klasickou černou barvu, která hravě zapadne do jakéhokoliv interiéru. Nejdůležitější je však propracovaný, dynamický, čistý a energický zvuk, na kterém si Orava dala velmi záležet. Na první poslech zaujmou syté a důrazné basy, který celý zážitek z hudby přivedou k dokonalosti. Díky použité technologii mají oba dva modely minimální zkreslení zvuku.

Prvním z produktů zařazených do této řady je Pegasus 1, který je plně kompatibilní s Androidem i iOS a pomocí minikonektoru k němu lze připojit externí audio zařízení. Toto dvoukilové zařízení zabere prostor 35 x 11,7 x 17 cm, vejde se tedy pohodlně kamkoliv budete potřebovat, aniž by zabíralo nadbytek místa. Výkon je velmi slušný - 16W (RMS) - 2 x 4 W + 1 x 8 W subwoofer. Samozřejmostí je podpora funkcí DLNA/Airplay/Qplay. O něco větší Pegasus 2 s rozměry 32 x 19,5 x 11 cm a hmotnost 2,35 kg se kromě stejných funkcí a vymožeností může pochlubit navíc slotem na paměťové karty microSD, které využijí zejména ti, kteří mají velké hudební sbírky a chtějí ušetřit místo v paměti. Velikost také odpovídá výkonu, který u tohoto reproduktoru činí 40 W (RMS), 2 x 10 W + 1 x 20 W subwoofer.

Tak či tak, řada Pegasus je velkým překvapením tohoto podzimu, nejen co se týká kvality a až neuvěřitelně hlasitého a dynamického zvuku, ale také ceny.

Více info na http://oravaspeakers.cz/ .

Tak šťastné a hudební Vánoce. 

Průměr: 4.7 (3 votes)

Obrázek uživatele shikha verma

Since 2000, Local Packers and Movers Near Me Chennai Reviews has been a first class "Relocation and Local Shifting" org that not exclusively offers fantastic ORGs to fulfill client's requests, however conjointly values clients feelings connected with their item. Seeing our prosperity certainty and the way well we have got developed as experts inside the "Local Moving and Relocation Services in Chennai", We have got been consulted with mixed bag of prestigious recompenses inside the field of "Local Packers and Movers Chennai Charges", "Logistics and Transportation in Local". We have admittance to the entire geographic region of "Chennai Tamilnadu", selecting your articles, stuffs or things from the doorstep and moving all securely and solidly to the spot where you wish to discover. Utilizing first assets inside the strategy, we have a tendency to think giving the kind of administrations which leave a wow can engrave on the psyche of our clients. "Packers and Movers Near Me Chennai Local" have a tendency to be well-referred to "Movers And Packers Chennai" as a consequence of the standard, development, and mind that we have a tendency to imbue in our "administrations". Our particular group revels in serving you at whatever time of the day and that they are prepared to stay a sharp eye on every relegation (be it huge or little) along these lines, no one is left with even a small tad bit of discontent.

http://packersmoverschennai.in/images/packers-movers-chennai.jpg

Frequently and positive movement is private migration. Family moving is not abnormal marvel that may be seen all over. Fundamentally as a result of action exchange of 1 man or lady, entire own family needs to move to a spot where in their procuring part's employment is exchanged. For unavoidable circumstances and undesirable limits one arrangement a truly impeccable using so as to exchange joining hand with us. Chennai named as SILICON VALLEY OF INDIA, because of its blasting IT divisions offers great measured supplier alternatives to new period enhancing additional movement and settlement consistently. In the event that you too are inside of the equivalent line suspecting a man to save your hand then you may depend on us in your higher simplicity. A typical question stayed with this normal marvel is the reason to contract Migration Organization just for nearby moving? Appropriately, reply to your inquiry is we are gifted, confirmed and most essentially we are talented in exchanging from ideal to unfavorable sitations here. Chatting with one match case is a furious errand. To hold edibles close by it drives you to contract a coolie then why you got need a movement association for exchanging of entire living arrangement? This is the response to address.

packers and movers chennai@
http://packersmoverschennai.in/


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots