ASUS Travelair N - externí disk pro snadný bezdrátový přenos a sdílení souborů

ASUS Travelair NASUS představil nový bezdrátový přenosný disk pro smartphony a tablety. Zařízení s pojmenováním ASUS Travelair N disponuje kapacitou 1 TB a hodí se uživatelům, kteří potřebují sdílet a zálohovat data ze svého chytrého telefonu nebo tabletu, případně streamovat multimédia, jako jsou fotografie, hudba nebo filmy.

ASUS Travelair N umožňuje rychlý přenos souborů, který je zajištěn podporou rozhraní USB 3.0. Výhoda přenosného disku však tkví v tom, že nemusíte s daty pracovat pouze přes USB port. Disk umí vytvořit svou vlastní Wi-Fi síť, takže je možné soubory přenášet bezdrátově až na pět různých zařízení najednou. Absence kabelů vyřeší i problém přenosu dat z různých přístrojů vyžadujících speciální konektor. Zálohování souborů z připojeného zařízení na disk probíhá velice rychle zmáčknutím příslušného tlačítka.

ASUS Travelair N má baterii o kapacitě 3300 mAh a je vybaven technologiemi Wi-Fi 802.11b/g/n a NFC, která pomáhá propojit telefony a tablety vybavené touto funkcí bez nutnosti jakékoliv složité konfigurace. Externí pevný disk ASUS Travelair N má také vestavěnou čtečku paměťových karet SD/SDHC/SDXC, takže není problém zálohovat snímky vyfocené zrcadlovkou, ať už jste kdekoliv. Uložené fotky si můžete prohlížet na mobilním telefonu nebo je sdílet se svými přáteli.

ASUS Travelair N

Rozměry disku Travelair N jsou 140 x 90 x 25,5 milimetrů a hmotnost činí 300 gramů. Díky odolnosti proti stříkající vodě dle standardu IP43 se nemusíte bát ani lehkého deště. Zařízení je kompatibilní se všemi běžnými operačními systémy: iOS 7 nebo novější, Android 4.0 nebo novější, Windows 7, 8 a 10, Mac OS X 10.6 nebo novější, Kindle Fire HD a HDX. Disk rovněž spolupracuje s aplikací AiDrive určenou pro systémy iOS a Android, která zvládá prohlížet, sdílet a upravovat multimediální soubory.

Cena externího disku ASUS Travelair N byla pro Českou republiku stanovena na 4499 Kč. Součástí balení je také dárek v podobě dvoupásmového routeru ASUS RT-AC51U s rychlým standardem Wi-Fi 801.11ac.

Neoznámkováno


Poslat nový komentář
Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
CAPTCHA
Toto je spamová ochrana. Prosím věnujte ji plnou pozornost.
Security question, designed to stop automated spam bots